Акція «За чисте довкілля» та День благоустрою в Іванковецькій ЗОШ

Дата: 02.05.2019 20:37

З метою забезпечення санітарного стану й благоустрою території навчального закладу та прилеглих територій учні та педагогічний колектив школи взяли активну участь у щорічній акції «За чисте довкілля». В рамках акції проведено такі заходи:

1. Протягом 01-05 квітня учні школи взяли участь у прибиранні шкільної території, спортивного майданчика, шкільного саду;
  2. 15 квітня в рамках заходу «Наша школа-квітучий сад» учні разом з вчителями висадили молоді дерева, квіти на клумбі;
  3. 19 квітня було організовано ліквідацію стихійних смітників у межах смуг вулиць та доріг села Іванківці;
  4. 22 квітня учні та педколектив школи долучились до акції «Я садив ліс!», що проводило Сатанівське лісництво: озеленено насадженнями центр села та взято участь у догляді саджанців дерев для висадки у лісі.