Оголошення проведення конкурсу серед банків щодо розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у 2019 році.

Дата: 25.01.2019 09:43

Відповідно до вимог ст.16 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року N6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), згідно  рішення Сатанівської селищної ради від 21.12.2018 № 1/36-2018  «Про селищний бюджет на 2019 рік», Сатанівська селищна рада оголошує проведення конкурсу серед банків щодо розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у 2019 році. Конкурс буде проводитись серед банків, які відповідають вимогам підпункту 6 пункту 3 Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року N6 (зі змінами). Документи подаються за адресою: смт Сатанів , вул.Бузкова,135 Ж, Сатанівська селищна рада (конкурсна комісія). За більш детальною інформацією звертатись за тел: 09686701176  або (03851)4-22-96, Фай Наталія Петрівна – начальник бюджетно-фінансового відділу Сатанівської селищної ради.