Прес-реліз реконструкції події 1651 року на Сатанівському замку

Дата: 22.10.2018 19:00

Організатор – Сатанівська селищна рада за підтримки Українського культурного фонду.

Участь у реконструкції бойової події на Сатанівському замку візьмуть актори Копиченецького театру «Копичинецькі гармаші» Тернопільська область. Реконструкція проводиться з метою збереження, популяризації і розвитку, серед молоді, традиційного народного і сучасного мистецтва, розширення творчих зв’язків, обміну досвідом.

Початок 4 листопада 2018 року о 15:00 годині на території Сатанівського замку в смт Сатанів. Реконструкцію присвячується подіям 1651 року.  У програмі:

• постановка вистави «Сатанівський замок. Історія оживає тут» театром «Копичинецькі гармаші»;
  • школярі Сатанівської об’єднаної територіальної громади проведуть козацькі забави;
  • для учасників та гостей свята буде організовано частування;
  • на фортеці лунатимуть натуралістичні гарматні постріли та горітиме ватра.

На Вас чекають неповторні враження від запланованої програми.

Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.