Підведення підсумків фотоконкурсу

Дата: 24.09.2018 19:15

В рамках проекту «Веломандри по Сатанівській громаді» було проведено конкурс фотографії "Фоторепортаж — я за сталі види транспорту" під час Європейського тижня мобільності - 2018. Переможці конкурсу були нагороджені грамотами та подарунками.

Перемогу в конкурсі отримали:

І місце – Гаврилюк Андрій (с. Клинове)

ІІ – місце – Котович Віталій (с. Іванківці)

ІІІ – Ясеницькі Єлизавета та Захар (смт Сатанів)

Також грамотами за «Прагнення до досконалості» були нагороджені : Столярик Вадим та Букшована Ніколь:

Фото без опису Фото без опису

Грамоту за «Найкраще колективне фото» отримав 9 клас ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Сатанів.

Дякуємо усім учасникам за участь у конкурсі.

Інші фотографії можна переглянути в фоторепортажі до новини.

Конкурс проводився Сатанівською селищною об’єднаною територіальною громадою в рамках проекту «Зелене світло для велоруху в громадах». Проект виконується Асоціацією велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.