«Клинівська ягілка»

Дата: 29.03.2018 22:28

27 березня у Городоцькому РБК відбувся районний звітний концерт учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. У святковому дійстві взяли активну участь учні Клинівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Вся концертна програма була яскравою, насиченою  та різножанровою. Учні всього Городоцького району виступили із своїми найкращими номерами і показали гостям-журі із Хмельницького наскільки вони творчі і талановиті.

Відкривав звітний концерт колектив «Барвінок» із с. Клинове композицією «Україна». Глядачам і журі до вподоби був і виступ фольклорного колективу Клинівської школи, який продемонстрував художній номер «Клинівська ягілка».

Учні Клинівської ЗОШ,  як і всі учасники ,отримали у свою адресу, безліч слів подяки і побажань продовжувати розвивати народну творчість свого краю.