ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту.

Дата: 22.05.2017 14:51

Зміст проекту рішення:
Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Сатанівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення на території Сатанівської селищної ради місцевих податків і зборів на 2018 рік» та аналізу регуляторного впливу на нього на виконання вимог Податкового Кодексу України. Ознайомитись з проектом рішення можна за посиланням.

Зауваження та пропозиції приймаються розробниками проекту регуляторного акту протягом місяця з дня оприлюднення.
Поштова адреса: 32034 смт Сатанів вул. Бузкова, 135Ж Сатанівська селищна рада, кабінет секретаря Сатанівської селищної ради та відділу земельних відносин.

Електронна адреса: satanivgromada@ukr.net
Телефон: 4-23-80, моб- 0680459428.