В Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось дитяче літературне свято «В гостях у Казки», організоване шкільним бібліотекарем Павельчук Надією Михайлівною.

Дата: 18.11.2016 07:55

Фото без описуУ гості до школярів 1-4 класів завітали добре знайомі герої казок та мультиків, які закликали всіх присутніх подружитись з книгою, бережно до неї ставитись. На святі був присутній Підручник, який скаржився  на неохайне ставлення до нього дітей школи. Прибігав до малечі Довідник, який розказав усім, що ніхто не звертає на нього уваги, і він давно б вже вкрився товстим шаром пилу, якби не дбайливі руки бібліотекаря. Усіма улюблений герой мультику Губка Боб запросив присутніх у чудове кафе  «Красті Крабс», у якому можна не лише поласувати крабсбургерами, а й почитати цікаву літературу. Мудрі поради  школярам надавали Маша і Ведмідь, Попелюшка, Буратіно, Гаррі Поттер, Котигорошко, Червона Шапочка і ін.. Від  зустрічі з казковими героями у дитячих очах загорялись іскорки цікавості, особливо у першокласників. Всі школярі пообіцяли бібліотекарю, що приходитимуть у бібліотеку за цікавими та повчальними книжечками, щоб ще більше набратись нових знань.