День Незалежності України в смт Сатанів

Дата: 25.08.2017 02:18

24 серпня Сатанів, разом із всією країною, відзначав День Незалежності України. Ще з 15:30 години на центральній площі селища почали працювати дитячі атракціони. Але більшість прийшли на святковий концерт, котрий почався о 18:00.

Після живого виконання гімну України місцевим духовим оркестром, до громади з вітальним словом звернувся селищний голова Собков Альберт Іванович. Кращих жителів Сатанівської ОТГ було відзначено грамотами Сатанівської селищної ради та цінними подарунками за сумлінне виконання службових обов’язків та благодійну діяльність.

Свої виступи глядачам подарували артисти від усіх будинків культури громади.

Сатанівська селищна рада висловлює подяку організаторам, учасникам концерту та глядачам, котрі, незважаючи на холодну і вітряну погоду, все ж таки прийшли, щоб разом відсвяткувати головне свято для кожного патріота своєї Батьківщини, головне свято для України.