"Олімпійське лелеченя", Клинівська ЗОШ

17 листопада учні Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у  спортивно-масовому заході серед дітей «Олімпійське лелеченя»  – «Olympic move UA», що проводився  на базі Сатанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософії, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

Команда «Борці» у складі 14 учнів Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів продемонструвала гарні здібності у представленні команди,  спритність та спортивний запал у різних естафетах та спортивних вікторинах. Серед 4 команд «Борці «із Клинового зайняли ІІ місце. Учні Клинівської школи у складі команди школярів із Сатанова представлятимуть громаду на районному етапі конкурсу.