А Сотню вже зустріли небеса!

Молюсь за тебе, моя Україно,

За кожного батька, за кожного сина,

За кожную матір, за кожну дитину,

Я Бога прошу — збережи Україну!

Їх назвали Небесною Сотнею — українців, які загинули в Києві на Майдані Незалежності, вулицях Грушевського та Інститутській. Померли за честь, за волю, за право бути Українцями, за Батьківщину.

З нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні у смт Сатанів пройшов мітинг-реквієм під назвою "А Сотню вже зустріли небеса!", у якому взяли участь учні школи, представники місцевого самоврядування, волонтери та працівники культури. Зі словами вдячності виступив селищний голова Собков А.І., а також волонтер Счастлива Т. Є., котра передала Подяки організаціям, які передають і приймають участь у зборі гуманітарної допомоги у зону АТО.

Також віддати шану полеглим прийшли місцеві жителі, яким небайдужа доля нашої Держави.