Ми козацького роду!

13 листопада у Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась  визначна подія — посвята маленьких школярів у козачата. У свою козацьку родину прийняла школа 9 козаків та козачок-другокласників.

До прийому у козачата діти ретельно готувались: розучували нові вірші, пісні, готувались до козацьких випробувань.

Всі школярі  на одну мить перенеслись в далеке минуле нашої України і помандрували козацькими стежками.

Як і належить, сам кошовий розпитував козаків і козачок, радився з товариством, чи варто приймати новоприбулих до лав козачат, перевірив чи готові другокласники носити почесне звання «козачата» і стати гідною зміною наших славних предків.

Горді і веселі козачата із задоволенням співали козацьких пісень, клялися у вірності козацькій спільноті.

Воістину, козацькому роду нема переводу!