Сатанівська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область Городоцький район

До уваги керівників промислових підприємств та представників бізнесу!

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою активізації роботи, спрямованої на підтримку національних промислових виробників, впровадження інвестиційних та інноваційних інструментів у промисловому виробництві, створення привабливого інвестиційного клімату у Сатанівській селищній об’єднаній територіальній громаді пропонується зацікавленим керівникам промислових підприємст та представників бізнесу ознайомитися з наступними пропозиціями:

1. Керівники швейних підприємств, представники бізнесу, які спеціалізуються з виробництва високоякісного робочого одягу, футболок, фланелевих сорочок, тощо, пропозицію польської компанії «WORKWEAR», яка планує розміщення своїх замовлень з пошиття виробів із матеріалів, які постачатимуться польською компанією.

Контактна особа: Козловський Ігор, тел.:+48 519 112 705 (польська, англійська, німецька мови), e-mail: workwear@onet.ua

2. Крім того, ще одна польська компанія «BIM Sp.z.o.o.», яка є дистриб’ютором більш ніж 100 польських виробників меблів пропонує свою співпрацю з реалізації різноманітної меблевої продукції (тел.:+48 846 881 059, e-mail: info@bimfurniture.com; http//www. bimfurniture.com).« повернутися до списку новин