Атестація аматорських художніх колективів

Дата: 19.04.2018 13:38

30 березня зразковий аматорський колектив, ансамбль танцю «Барвінок» Клинівського СБК, Сатанівської ОТГ взяв участь у проведенні чергової атестації аматорських художніх колективів на предмет підтвердження звання «зразковий». Адміністрації Сатанівської та Городоцької ОТГ забезпечили належний рівень підготовки художніх колективів до атестації. Атестаційна комісія схвально прокоментувала усі колективи, зокрема, звернула увагу на сільські, адже саме  в селі черпається народна творчість і зберігається безцінний скарб народу – його фольклор.

Клинівський «Барвінок» представляв три танцювальних номери: хореографічна композиція «Нехай квітує  Україна», місцевий побутовий танець «З бубном» та «Подільська полька».

Усі учасники та керівники колективу приємно вражені оцінкою атестаційної комісії і сподіваються на підтвердження звання «Зразковий», що буде проводитись на початку липня у м. Хмельницький.