Сатанівська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область Городоцький район

Другого вересня через територію Сатанівської громади пройшов український етап міжнародної естафети "Біг заради гармонії"

Зустрічали учасників естафети, на початку Городоцького району, представники Сатанівської селищної ради, учні і вчителі Сатанівської ЗОШ і Іванковецького НВК. Селищний голова Собков А. І. привітав учасників забігу з прибуттям на територію громади і виразив вдячність за популяризацію здорового способу життя, ідей єднання народів заради миру. Після цього колонна рушила в сторону Сатанова.

 


Голова громади особисто взяв участь у естафеті і пробіг вулицями містечка проводячи колонну до місця відпочинку, площі біля Сатанівської ЗОШ, де вже чекали учні, вчителі, і зацікавлені жителі. Учасників забігу також привітав директор школи Іжицький В. Т., після чого команда бігунів представилась гостям заходу. Кожен мав можливість потримати в руках факел естафети, з яким, зі слів капітана команди, можна загадати бажання. Після екскурсії по Сатанівській синагозі і відпочинку естафета рушила далі — у Волочиський район.Інформація про міжнародну естафету "Біг заради гармонії"

Естафета організована міжнародною мережею волонтерів, яких надихає бачення сповненого гармонією і спокоєм світу, запропоноване всесвітньо відомим громадським діячем Шрі Чинмоєм. У кожній країні організатори плідно співпрацюють з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади різних рівнів.

Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів дружби і гармонійного співіснування народів.

Наша команда — це люди з різних регіонів України, різного віку і фаху,  яких об`єднують  ідеали гармонійного співіснування людей на Землі і мета — поширювати ці ідеали. Заради цього вони з радістю використовують свій вільний час і натхнення. Ми пишаємося нашою командою. Учасником естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення!

Засновник Всесвітнього бігу заради гармонії — відомий громадський і мистецький діяч, філософ і спортсмен Шрі Чинмой (1931-2007).

Шрі Чинмой вірив, що спорт є могутнім інструментом для поширення гармонії у світі.« повернутися до списку новин