Свято села у Клиновому

Дата: 31.07.2017 10:59

Вже стало традицією останньої неділі липня відзначати Свято села у Клиновому. Ще в денну пору коло сільського будинку культури зібрались діти та дорослі. Дітей приваблювали різноманітні атракціони, солодка вата та морозиво, дорослі мали можливість постріляти в тирі.

Ближче до вечора, на площі перед будинком культури, почався святковий концерт. Привітати клинівчан приїхали представники органів місцевого самоврядування: селищний голова Собков Альберт Іванович, старости сіл Сатанівської ОТГ, члени виконкому та депутати Сатанівської селищної ради. Крім того, свої вітання висловлювали депутати районної ради, представники спонсорів, котрі постійно приймають участь у розвитку села, священник сільського православного храму о. Василій.

Спільною молитвою за Клинове і Україну розпочалась урочиста частина. Свої виступи глядачам дарували вокальні та танцювальні колективи усієї громади.  Грамотами Сатанівської селищної ради та цінними подарунками від групи компаній “Vitagro” були нагороджені учасники АТО, ветерани праці, громадські та культурні діячі. Наприкінці концерту усіх учасників та глядачів свята пригостили святковим короваєм.