Сатанівська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область Городоцький район

Засідання регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування в Україні "Пульс"

Днями селищний голова Альберт Собков прийняв активну участь на засіданні регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування в Україні "Пульс", що відбулося в облдержадміністрації за участі т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Валерія Олійника, народних депутатів Сергій Мельник та Андрій Шинькович, координатора регіонального Офісу реформ Сергій Яцковський.
Присутні обговорили проблеми в процесі об'єдання та можливі шляхи їх вирішення. Зокрема щодо відсутності механізму приєдання населених пунктів до вже існуючих ОТГ. Було також підняте питання щодо створення центрів надання медико-санітарної допомоги.
Однією з важливих тем, яку обговорили учасники заходу став проект Держбюджету-2017. Директор Департаменту фінансів Сергій Пенюшкевич ознайомив з нововведення у механізмах розподілу коштів між обласним, районними, міськими бюджетами та бюджетами ОТГ, що закладені у проекті Держбюджету на наступний рік, а також відповів на питання голів міст та об’єднаних тергромад.

Народні депутати Андрій Шинькович та Сергій Мельник, які взяли активну участь у дискусії пообіцяли , що пропозиції напрацьовані присутніми на зустрічі учасниками, будуть обговорені на засіданнях комітетів Верховної Ради.


Важливість таких заходів в тому, що вони дозволяють донести проблематику від практиків безпосередньо з місць на рівень прийняття рішень в державі.

Джерело: Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації« повернутися до списку новин