Святкування Дня Незалежності України

Дата: 21.08.2017 08:45

Святкування головного свята країни в Сатанівській громаді почалося 20 серпня, у неділю, зі святкових концертів у селах Іванківці, Сатанівка, Юринці та Спасівка. За традицією, у приміщеннях сільських будинків культури та клубів, односельців прийшли привітати старости сіл, а найактивніших учасників художньої самодіяльності було нагороджено грамотами Сатанівської селищної ради.

23 серпня святкування продовжиться у Клиновому — о 1200 годині у приміщенні сільського будинку культури відбудеться святковий концерт, куди клинівчани запрошують усіх бажаючих.

А 24 серпня, у День Незалежності України, буде проходити святкування у смт Сатанів на центральній площі. Початок о 1600 годині: виставка народних промислів, атракціони,— а о 1800 годині розпочнеться святковий концерт. Запрошуємо всіх жителів та гостей громади.

с. Спасівка

с. Юринці