Міс Осінь 2017

Вже стало традицією в Сатанівській ЗОШ проводити конкурс краси та грації «Міс Осінь». Цього року він пройшов 27 жовтня.

За перемогу, перед повністю заповненим святковим залом, змагались три претендентки: Юлія Война, Марина Булавко та Олена Кисіль.

Але на те він і конкурс, що для перемоги мало красиво виглядати — дівчатам потрібно було продемонструвати свої творчі уміння, показати які вони господині вдома, блиснути інтелектом та умінням вирішити різноманітні життєві ситуації. Окрім того, підтримати конкурсанток мали змогу і їх класи — виступ кожного зараховувався до загального заліку. Кожен конкурс оцінювало почесне журі, але в одній із номінацій переможницю обирали глядачі.

Своєю переможницею глядачі обрали Булавко Марину — вона отримала звання «Міс глядацьких симпатій».

Звання «Міс чарівність» журі віддало Олені Кисіль.

Звання «I Віце-міс Осінь 2017» отримала Юлія Война.

А щодо переможниці в конкурсі, то думки журі співпали із думками глядачів. Міс Осінь 2017 — Марина Булавко.