Прозорість та інформаційна відкритість ЗОШ І-ІІІ ст. смт Сатанів

За статтею 30 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII заклади освіти мають формувати відкриті й загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднювати інформацію та документи відкритого доступу.

Ліцензування ЗЗСО

Кошториси та плани асигнувань

Перелік та вартість додаткових освітніх послуг:

додаткові освітні послуги в ЗОШ I - III ступенів смт Сатанів не надаються

Кадровий склад школи

Вакантні посади

Фактична мережа

Територія обслуговування закладу освіти (закріплює засновник)

Освітня програма на 2021-2022 н.р

Додатки до освітньої програми на 2021-2022 н.р

Річні плани роботи

Робочі навчальні плани

Річний план виховної роботи

Режим роботи

Звіти директора

Стратегія розвитку школи на 2019 - 2023 рр

Педадогічні ради 2021-2022 рр

Тематика нарад при директорі 2021-2022 рр

Внутрішкільний контроль 2021-2022 нр

Графік внутрішкільного контролю 2021-2022 нр

Номенклатура справ на 2021 рік

Мова, якою відбувається освітній процес - українська.

В закладі вивчають англійську та  польську  мови

Правила прийому до навчального закладу

Відповідно до 4.3.Статуту до першого класу зараховуються діти, як правило, із шести років.

Зарахування учнів здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх, заяви батьків або осіб, які їх замінюють), а також свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти, крім дітей які вступають до першого класу. У разі потреби учень може перейти протягом року до  будь-якого іншого навчального закладу.

В закладі створено умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами — облаштовано пандус.

Відомості про приміщення та матеріальну базу

Результати освітніх досягнень учнів школи

Результати державної підсумкової атестації

Протокол засідання педагогічної ради №1

Протокол засідання педагогічної ради №2

Протокол засідання педагогічної ради №3

Вибір підручників

Накази про зарахування учнів до 1-го класу

Булінг у школі

Навчання осіб з особливими освітніми потребами

День Збройних сил України

6 грудня в ЗОШ |-||| ст. смт Сатанів відбулися тематичні заходи до Дня Збройних сил України. Вчитель  Захисту України Колодій А.Л. разом з старшими школярами провів інформаційну бесіду для учнів 4 класів. Бесіда про історію створення Збройних сил України, мінну безпеку, військова форма, у яку старшокласники були одягнені- все це справило неабияке враження в учнів 4 класів.

13:25 08.12.2021

День вшанування пам'яті жертв Голодомору

До Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору у ЗОШ |-||| ст. смт Сатанів було проведено виховний захід "Пам'яті жертв голодомору". Уся шкільна родина вшанувала жертв голодомору хвилиною мовчання. Метою проведеного заходу було донесення до молоді правдивої інформації про голодомор, його винуватців, жертв та наслідків для України та її народу.

17:20 06.12.2021

Вручення форм та м'ячів

10 листопада 2021 року представники компанії «Контенентал Фармез Груп» старший менеджер із зв’язків з громадкістю Кузь Микола Павлович та заступник директора кластеру «Центр» Ясінський Григорій Вікторович вручили благодійну допомогу у вигляді спортивної форми та м’ячів для баскетбольних команд дівчат «БК» King and Queen’s ЗОШ І-ІІІ ступенів         смт Сатанів і тим самим реалізували їхню давню мрію. Завдяки цим подарункам тепер команди зможуть на належному рівні представляти нашу школу і усю Сатанівську громаду на спортивних змаганнях різних рівнів.

14:00 13.11.2021

Подолянчики

22 жовтня в ЗОШ І -ІІІ ступенів смт Сатанів відбулася посвята учнів 2-х класів в об'єднання "Подолянчики"

17:00 25.10.2021

Зустріч з учасником АТО

13 жовтня до Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва відбулася зустріч з учасником АТО/ООС, капітаном Русланом Зеленковим старшим офіцером обліку мобілізації ІІ відділення Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

17:00 25.10.2021