Соціальна робота

Сфера соціальних послуг в Сатанівській ОТГ забезпечується діяльністю:

Відділу соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю Сатанівської селищної ради, який забезпечує своєчасне та якісне надання адресної, комплексної допомоги сім’ям з дітьми та особам, які опинилися у складних життєвих обставинах та з питань організації роботи щодо раннього виявлення, здійснення оцінки потреб, надання адресних соціальних послуг і соціального супроводу сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах, прийомних сімей, сім'ї опікунів.

Відділ знаходиться за адресою: смт Сатанів, вул. Бузкова, вул. 135Ж, Сатанівська селищна рада.

Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради», де функціонує два віддлення соціальної допомоги вдома та організації надання адресної натеральної допомоги (послуги перукаря, реабілітолога, масажиста, пральні).

ЦНСП знаходиться за адресою: смт Сатанів, вул. Богдана Хмельницького, вул. 43.