Пам'ятний знак захисникам Сатанова

16 серпня 2011 року біля мурів середньовічної в’їзної брами Сатанова відкрито пам'ятний знак "В пам'ять усіх захисників Сатанова". Знак встановлено на честь представників трьох найбільших громад, які жили разом і пліч-о-пліч боронили рідне місто. Відповідно написи на камені зроблено українською, польською мовами та на івриті. В церемонії відкриття пам'ятного знаку взяли участь жителі селища, представники місцевої влади, польських та єврейських національно-культурних товариств, представники церков, іноземні дипломати. Поминальні молитви за загиблими захисниками Сатанова прочитали християнські священики  та габай (член ради) Хмельницької синагоги.

З більш детальною інформацією про пам’ятний знак можна ознайомитися за посиланням (Блог вчителя історії Польної Алли Йосипівни): http://historyblogwithsataniv.blogspot.com/2016/05/blog-post_31.html