2 травня 2023 року завершується термін декларування доходів громадян

Дата: 25.04.2023 09:07

До уваги громадян - платників податків!

Головне управління ДПС у Хмельницькій області (Городоцька ДПІ) інформує про те, що 2 травня 2023 року завершується термін декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році. Відповідно, громадяни, які отримали у вказаному звітному періоді доходи, які підлягають оподаткуванню, та з яких не сплачені податок з доходів фізичних осіб та військовий збір, мають подати до органу податкової служби податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі - Декларація).

Громадяни можуть подати Декларацію, використовуючи електронний сервіс ДПС України "Електронний кабінет платника" за посиланням cabinet.tax.gov.ua.

Більш детальну інформацію з питань подання/заповнення декларації можна отримати в Центрі обслуговування платників Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області за адресою м.Городок, вул.Грушевського, 90, або ж за номерами телефонів (03851) 3-24-97, 3-24-60.