Вручення форм та м'ячів

Дата: 13.11.2021 14:00

10 листопада 2021 року представники компанії «Контенентал Фармез Груп» старший менеджер із зв’язків з громадкістю Кузь Микола Павлович та заступник директора кластеру «Центр» Ясінський Григорій Вікторович вручили благодійну допомогу у вигляді спортивної форми та м’ячів для баскетбольних команд дівчат «БК» King and Queens ЗОШ І-ІІІ ступенів         смт Сатанів і тим самим реалізували їхню давню мрію. Завдяки цим подарункам тепер команди зможуть на належному рівні представляти нашу школу і усю Сатанівську громаду на спортивних змаганнях різних рівнів.

У врученні цієї допомоги брали участь селищний голова Собков Альберт Іванович та директор ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Сатанів Іжицький Володимир Тадеушович. Вони від свого імені та від імені учнівської молоді школи висловили подяку і глибоку вдячність компанії «Континентал Фармез Груп» та кластеру «Центр» за подарунки та плідну співпрацю впродовж довгого часу.

Бажаємо Вам і Вашій компанії успіхів і процвітання!

Відео 1

Відео 2