У VІІІ конкурсі від Scholarship в Україні переможцю надається грант на навчання у розмірі 15 000 грн

Дата: 20.10.2021 16:42

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може здобувач освіти 1-5 курсу будь-якого ЗВО України, незважаючи на фаховий напрям навчання.

Студентам необхідно написати аналітичну статтю на запропоновану організаторами тему та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінці проєкту грантонадавача:

І грант -  з теми «Промоакційний маркетинг — міф просування чи невід’ємна частина виживання у конкурентній боротьбі на ринку?» детальніше за посиланням https://promocodius.com/ua/konkurs

Готові роботи приймаються до 16 лютого 2022 року.

Як проходили попередні конкурси "Sсholarship в Україні" та переглянути переможців можна на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

Будемо вдячні за підтримку нашого соціального проєкту "Sсholarship в Україні"  щодо мотивування української молоді!

Якщо необхідно, можемо надати докази виплат переможцям попередніх конкурсів.
Для зручності та економії вашого часу додаю готову новину спеціально для вашого сайту.

З повагою,
Юлія Валуєва
керівник проєкту “Scholarship в Україні"
тел.: + 380 67 622 62 82