Бубнівка

Дата: 15.02.2021 11:34

Герб та прапор с. Бубнівка затверджено 14 лютого 2018 р.

Автор: Войталюк Петро Броніславович.

Опис герба села Бубнівка

Щит розтятий зеленим і лазуровим, з срібною вирізаною ступінчастою, мурованою чорним, базою. В щиті золоте пробите кільце з трьома золотими хрестами, що виходять із нього вилоподібно. В правому верхньому куті золоте шістнадцятипроменеве сонце, в лівому верхньому золота шестипроменева зірка, супроводжувана внизу півмісяцем в балку, ріжками догори. Щит вписаний у декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис "БУБНІВКА" і дата "1755".

Опис прапора села Бубнівка

Квадратне полотнище поділене на дві рівновеликі вертикальні смуги – древкову зелену і вільну синю, з білою нижньою горизонтальною, вирізаною ступінчастою, мурованою чорним, шириною в 1/3 від висоти прапора. В центрі жовте пробите кільце з трьома жовтими хрестами, що виходять із нього вилоподібно.

Пояснення символіки

Золоте кільце з хрестами – символ роду Липінських. Сонце – символ Поділля, вирізана база – символ кар'єру.