Липівка

Дата: 15.02.2021 11:25

Герб та прапор с. Липівка затверджено 14 лютого 2018 р.

Автор: Войталюк Петро Броніславович.

Опис герба села Липівка

Щит поділений вилоподібно. В першій лазуровій частині золоте сонце з шістнадцятьма променями, в другій червоній золоте пробите кільце з трьома золотими хрестами, що виходять із нього вилоподібно, в третій зеленій золотий листок липи. Щит вписаний у декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис "ЛИПІВКА".

Опис прапора села Липівка

Квадратне полотнище поділене вертикально на дві рівновеликі смуги – древкову червону і вільну зелену. Від верхніх кутів до середини виходить синій трикутник. На синій частині жовте сонце з шістнадцятьма променями, на древковій жовте пробите кільце з трьома жовтими хрестами, що виходять із нього вилоподібно, на вільній жовтий листок липи.

Пояснення символіки

Сонце – символ Поділля, кільце з хрестами – символ родини Липінських, листок липи – символ назви села.