Зверхівці

Дата: 03.09.2016 11:00

Герб та прапор с. Зверхівці затверджено 20 вересня 2019 Рішенням сорок п'ятої сесії Сатанівської селищної ради сьомого скликання № 6/45-2019.

Автор: Войталюк Петро Броніславович.

Опис герба села Зверхівці

Щит перетятий золотою балкою, зубчатою вгорі. У першій лазуровій частині золота голова оленя з срібними рогами, супроводжувана вгорі справа золотим сонцем з шістнадцятьма променями. У другій червоній частині золотий римський шолом. Щит вписаний у декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис «ЗВЕРХІВЦІ».

Опис прапора села Зверхівці

Квадратне полотнище розділене горизонтальною жовтою смугою, зубчастою угорі, у співвідношенні 5:2:5. На верхній синій смузі жовта голова оленя з білими рогами, обернена до древка, у верхньому древковому куті жовте сонце з шістнадцятьма променями. На нижній червоній смузі жовтий римський шолом.

Пояснення символіки

Олень – символ відваги і швидкості, крім того, це частина герба Сатанова. Сонце – символ Поділля. Римський шолом і золота балка – символ Траянового валу, що був побудований римськими легіонерами в цих місцях

Село знаходиться на сході від адміністративного центра громади — Сатанова. Його площа становить 1,055 км2. В селі проживає 339 жителів.

Із відомих вихідців із села можна виділити Олександра Іларіоновича Бандуру — українського перекладача і видавця, члена Національної спілки письменників України