Спасівка

Дата: 02.09.2016 14:00

Герб та прапор с. Спасівка затверджено 20 вересня 2019 Рішенням сорок п'ятої сесії Сатанівської селищної ради сьомого скликання № 6/45-2019.

Автор: Войталюк Петро Броніславович.

Опис герба села Спасівка

У лазуровому щиті золота стилізована риба-іхтіс. У золотій главі, розділеній чорними нитками на шестикутні стільники, три червоних яблука. Щит вписаний у декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис «СПАСІВКА».

Опис прапора села Спасівка

Квадратне полотнище поділене горизонтально на дві смуги – жовту, розділену чорними нитками на шестикутні стільники, і синю у співвідношенні 3:7. На верхній смузі три червоних яблука в ряд, на нижній жовта риба-іхтіс.

Пояснення символіки

Риба-іхтіс – стилізований символ Спасителя, три яблука на стільниках означають три Спаси. Таким чином, герб символізує назву села.

Назване село в честь храму Спаса, який був на території села, проте до наших днів не зберігся. Загальна площа села становить 1,27 км2. В ньому проживає 349 жителів