Новини громади

Спільне засідання Хмельницького РВ Асоціації міст України із головою та апаратом Хмельницької ОДА

У п’ятницю, 15 червня, відбулося спільне засідання Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України із головою та апаратом Хмельницької обласної державної адміністрації.

08:19 20.06.2018

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

6 червня на засіданні 28 сесії Сатанівської селищної ради сьомого скликання було прийнято рішення "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Сатанівської селищної ради на 2019 рік".

09:30 12.06.2018

Вечір пам'яті за загиблим героєм

10 червня 2018 року о 1700 годині відбудеться вечір пам'яті Олександра Цисара. Місце проведення: м. Хмельницький, Палац творчості (вхід вільний).

08:27 08.06.2018

ФГ "Хлібороб" повідомляє про обробіток посівів сої

Фермерське господарство "Хлібороб" повідомляє, що з 6 по 12 червня 2018 року буде проводитись обробка посівів сої. Роботи проводяться з 2200 до 600 години. Для обробки буде використовуватись препарат "Фелікс ВГ".

16:45 07.06.2018

Перше літнє свято

1 червня — дата особлива тим, що починається найвеселіша пора року для людей усіх вікових категорій. Ця пора — літо.

00:13 02.06.2018

Централізоване водопостачання у селах – як громади будують водогони

Рівень грунтових вод катастрофічно падає. По селах масово почали будувати водогони. Якщо раніше артезіанську свердловину бурили до ста метрів, то зараз глибина сягає і до двох сотень – доки не дістануть води. У громадах левову частку коштів витрачають саме на матеріали, труби та монтажні роботи.

23:00 31.05.2018

На виконання листа Міністерства соціальної політики України, Сатанівська селищна рада надає інформацію про впровадження проекту Міжнародної організації з міграції "Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні".

09:08 31.05.2018