Новини громади

Круглий стіл по написанню Програми з розвитку сталих видів транспорту в Сатанівській ОТГ

20 серпня 2018 року в рамках проекту «Веломандри по Сатанівській громаді» проведено круглий стіл по розробці Програми з розвитку сталих видів транспорту, модератором якого був Степан Кушнір голова правління Хмельницького енергетичного кластеру. На початку зустрічі проведено інтерактивну гру «Мікрофон», яка сформувала початкове бачення розвитку екологічного транспорту в громаді. Учасників заходу було ознайомлено з глобальними та локальними тенденціями розвитку сталих видів транспорту. Наступним етапом була групова робота (1-ша група опрацьовували велосипедний транспорт, а 2-га – електромобілі) застосовуючи SWOT-аналіз та представляли результати напрацювань. Результатом даного заходу став розподіл відповідальності за реалізації запланованих проектів.

21:00 21.08.2018

Про списання неіснуючого будинку...

Статтею 346 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України) передбачені підстави припинення права власності на майно, яке припиняється у разі: відчуження власником свого майна; відмови власника від права власності; припинення права власності на майно, яке за законом не може належати цій особі; знищення майна; викупу пам'яток культурної спадщини; примусового відчуження земельних ділянок приватної власності, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, з мотивів суспільної необхідності відповідно до закону; звернення стягнення на майно за зобов'язаннями власника; реквізиції; конфіскації; припинення юридичної особи чи смерті власника.

07:47 18.08.2018

Не стань жертвою торгівців людьми!

Торгівля людьми – це продаж людей і їх використання злочинними елементами з метою одержання прибутку. Це може означати примушення або втягування через обман до проституції, жебракування, або ручної праці. Складна економічна ситуація в Україні змушує громадян шукати роботу за кордоном. Під час подорожі, навчання чи роботи за кордоном Ви маєте подбати про власну безпеку. Саме через легковажність та недостатню поінформованість про реалії працевлаштування за кордоном громадяни опиняються в скрутних ситуаціях.

16:06 03.08.2018