Новини громади

Святкування Нового Року в Спасовецькому сільському клубі

28 грудня відбувся святковий концерт з нагоди свята Нового Року. У святковому залі зібрались жителі сіл Кам'янка та Спасівка, до котрих з вітальним словом звернулась староста Загайкевич Оксана Йосипівна. Особливим гостем свята став Дід Мороз, котрий, за успішні виступи, радував юних артистів призами.

09:18 29.12.2016

Новорічний Карнавал у Сатанівській ЗОШ

23 грудня о 1700 годині для учнів 8-11 класів Сатанівської школи відбувся Новорічний Карнавал. Ведучими цього заходу були учні 11 класу. Старшокласники презентували свої новорічні номери Діду Морозу та Снігуроньці — приймали участь у різноманітних та цікавих конкурсах, а переможці отримали від Діда Мороза солодощі. Після завершення карнавалу відбулася новорічна дискотека.

17:36 24.12.2016

Новорічне свято у Сатанівській ЗОШ

Напередодні зимових канікул учні 5-7 класів весело зустрічали Новий Рік з Дідом Морозом та Снігурочкою. За традицією діти показували свої таланти старенькому дідусю, який з радістю вислухав їх та нагородив солодощами за старання. Веселі та енергійні діти брали активну участь у конкурсах, за що отримували призи від Діда Мороза. Наприкінці свята діти залучили Снігуроньку та її діда до незвичайного новорічного хороводу.

11:42 24.12.2016

Незабутня поїздка

21 грудня усі бажаючі учні Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Старицького, де відбулась прем’єра вистави "Фараони".

20:15 22.12.2016

Свято св. Миколая у Сатанівській ЗОШ

19грудня до Сатанівської ЗОШ завітала команда казкових персонажів на чолі з Дідом Морозом та Снігуронькою. Діти з радістю зустрічали довгоочікуваних гостей. Дід Мороз з онучкою разом із дітьми створювали атмосферу новорічного свята. Своїми співами, танцями, хороводами і бадьорим настроєм вони запалили вогні святкової ялинки.

10:36 20.12.2016

Світом Миколай мандрує ...

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая.

06:52 20.12.2016

День англійської мови у Клинівській ЗОШ

З ініціативи GoGlobal у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Британської Ради в Україні  всім загальноосвітнім навчальним закладам  пропонувалось взяти участь у всеукраїнському проекті “Тиждень англійської мови ”.

23:15 16.12.2016

Перший Форум об’єднаних громад

15 грудня 2016 року в Києві за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана пройшов перший Форум об’єднаних територіальних громад (OТГ), присвячений річниці діяльності в Україні ОТГ, утворених на першому етапі реформи місцевого самоврядування та децентралізації владних повноважень.

08:57 16.12.2016