Новини громади

Новий рік по-Клинівськи

Дата створення: 14:45 01.01.2017

30 грудня зал Клинівського будинку культури був переповнений глядачами. З новорічним запалом свою акторську майстерність демонстрували на сцені учні 8-11 класів та артисти –студенти,  працівники культури, вчителі

Дитячий новорічний ранок "Вовк і семеро козенят"

Дата створення: 21:55 30.12.2016

30 грудня у залі Сатанівського міського будинку культури зібрались казкові герої, щоб привітати дітей з наступаючим Новим Роком. Святкова казка розповіла про пригоди маленьких козенят та безуспішні спроби вовка обдурити їх. Під кінець розповіді на свято завітали головні гості — Дід Мороз та Снігуронька. З їхнім приходом була запалена і святкова ялинка. Після веселого хороводу, до якого запросили усіх присутніх дітей із глядацького залу, всі бажаючі могли отримати солодкий подарунок від Діда Мороза в обмін на віршик, пісеньку чи танець.

Віншування Сатанівської селищної ради

Дата створення: 19:04 30.12.2016

Святкування Нового Року в Спасовецькому сільському клубі

Дата створення: 09:18 29.12.2016

28 грудня відбувся святковий концерт з нагоди свята Нового Року. У святковому залі зібрались жителі сіл Кам'янка та Спасівка, до котрих з вітальним словом звернулась староста Загайкевич Оксана Йосипівна. Особливим гостем свята став Дід Мороз, котрий, за успішні виступи, радував юних артистів призами.

Новорічна казка для учнів 1-4 класів Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 14:45 25.12.2016

Насичений подіями рік добігає кінця і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.

Новорічний Карнавал у Сатанівській ЗОШ

Дата створення: 17:36 24.12.2016

23 грудня о 1700 годині для учнів 8-11 класів Сатанівської школи відбувся Новорічний Карнавал. Ведучими цього заходу були учні 11 класу. Старшокласники презентували свої новорічні номери Діду Морозу та Снігуроньці — приймали участь у різноманітних та цікавих конкурсах, а переможці отримали від Діда Мороза солодощі. Після завершення карнавалу відбулася новорічна дискотека.

Новорічне свято у Сатанівській ЗОШ

Дата створення: 11:42 24.12.2016

Напередодні зимових канікул учні 5-7 класів весело зустрічали Новий Рік з Дідом Морозом та Снігурочкою. За традицією діти показували свої таланти старенькому дідусю, який з радістю вислухав їх та нагородив солодощами за старання. Веселі та енергійні діти брали активну участь у конкурсах, за що отримували призи від Діда Мороза. Наприкінці свята діти залучили Снігуроньку та її діда до незвичайного новорічного хороводу.

Незабутня поїздка

Дата створення: 20:15 22.12.2016

21 грудня усі бажаючі учні Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Старицького, де відбулась прем’єра вистави "Фараони".

Свято св. Миколая у Сатанівській ЗОШ

Дата створення: 10:36 20.12.2016

19грудня до Сатанівської ЗОШ завітала команда казкових персонажів на чолі з Дідом Морозом та Снігуронькою. Діти з радістю зустрічали довгоочікуваних гостей. Дід Мороз з онучкою разом із дітьми створювали атмосферу новорічного свята. Своїми співами, танцями, хороводами і бадьорим настроєм вони запалили вогні святкової ялинки.

Світом Миколай мандрує ...

Дата створення: 06:52 20.12.2016

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая.