Новини громади

Піший похід в рамках Європейського тижня мобільності – 2018

5 вересня 2018 року в рамках проекту «Веломандри по Сатанівській громаді» здійснено піший похід в якому взяли участь учні 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Сатанів в кількості – 18 осіб з класним керівником Смолінською Ольгою Анатоліївною в супроводі екскурсовода-краєзнавця, історика, дослідника – Білоуса Сергія Анатолійовича та двох працівників громади.

00:04 07.09.2018

Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати

В поточному році Уряд виділив з бюджету на закупівлю ліків та вакцин майже 6 млрд.грн. Всі лікарні мають перелік найнеобхідніших ліків, які закуповуються за державний кошт. Пацієнтам вони повинні надаватись безкоштовно. За дорученням Прем’єр-міністра з вересня всі медзаклади мають оприлюднювати перелік ліків, які є у них в наявності. Щоб кожна людина могла дізнатись, які ліки вона повинна отримати безкоштовно, якщо потрапляє до лікарні.

21:01 05.09.2018

Перше осіннє свято — Перший дзвоник...

Осінь — це та пора року, яка має не тільки золотистий відтінок природи, але й і свої свята. Напевне, найголовнішим святом осені є свято усіх учнів, студентів, вчителів, педагогів... Отож, найголовнішим святом осені прийнято називати свято Першого дзвоника...

09:15 04.09.2018