Новини громади

Дата створення: 22:15 29.12.2017

Новорічна казка у Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 00:07 28.12.2017

27 грудня 2017 року учні 1-3 класів Клинівської ЗОШ І- ІІІ ступенів стали героями справжньої Новорічної казки. Затамувавши подих, дітвора з радістю зустрічала веселих Машу і Ведмедя, Червону Шапочку, Стару Шапокляк та багато інших казкових героїв.

Свято св. Миколая у Клинівській ЗОШ

Дата створення: 10:28 20.12.2017

Нумо хлопці 2017

Дата створення: 22:50 09.12.2017

8 грудня у спортзалі Сатанівської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів відбулися змагання "Нумо хлопці", котрі були проведені з нагоди Дня збройних сил України. У змаганнях приймали участь 3 команди.

Концерт до Дня місцевого самоврядування в Україні

Дата створення: 18:53 08.12.2017

07 грудня 2017 року у Сатанівському міському будинку культури відбувалось святкування Дня місцевого самоврядування в Україні. До присутніх у залі з вітальним словом звернувся селищний голова Собков А. І., котрий приїхав на концерт прямо з обласного святкування. Альберт Іванович передав вітання з професійним святом від голови Хмельницької обласної ради та голови Хмельницької обласної державної адміністрації, а також повідомив, що нагороду обласної ради отримала секретар Сатанівської селищної ради, Бандило Любов Василівна, а нагороду голови обласної державної адміністрації отримала бухгалтер Сатанівської селищної ради, Нищенко Ганна Степанівна.

День Збройних Сил України в Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 11:15 08.12.2017

В День Збройних Сил України Клинівські школярі привітали чоловічий склад учнівського та вчительського колективу і провели гру-квест. Змагалися між собою дві команди: «Козаки» - дорослі чоловіки та «Лицарі» - хлопці - випускники. Квест мав тему: «Солдати України – нащадки козацтва запорізького». Завдання були не з простих. Всі  станції учасники конкурсу долали швидко, намагаючись показати свої знання, винахідливість, таланти та волю до перемоги.

Поважний ювілей

Дата створення: 21:03 05.12.2017

2 грудня свій поважний ювілей, 90-річчя з Дня народження, святкувала шляхетна людина, вчитель з великої літери, та для багатьох поколінь клинівчан — вірний наставник, Надія Андріївна Кузьмова.