Сатанівська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область Городоцький район

День Гідності та Свободи у Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

21 листопада у Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся відкритий виховний захід, організований педагогом-організатором Клімовою Оксаною Степанівною для учнів 5-11 класів «Герої не вмирають», присвячений Дню Гідності та Свободи.

На свято були запрошені староста села Янкова Ірина Григорівна, сільський священик протоієрей  Василій, які у своїх виступах давали настанови молодому поколінню щодо вшанування патріотизму і мужності громадян, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина.

Ведучі з трепетом у грудях розповідали присутнім про одну із прекрасних ланок людського характеру – патріотизм, який, керуючи людською свідомістю, заставляє робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини.

Розповідали про  земляка Трапезуна Сергія Вікторовича, який був у жахливому вирі подій на Майдані.

В знак пам’яті про героїв революції Гідності та Свободи , про загиблих  Небесної Сотні, діти запалили свічки пам’яті, а розмірений бій хронометра відчеканив час скорботи, душевного болю і жалю під час хвилини мовчання.

То ж нехай кожен українець запалить у своїй душі вогник патріота, адже тільки патріотизм кожного із нас , любов до ближнього і до країни повели б державу вперед.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!« повернутися до списку новин