День англійської мови «Shakespeare Day» у Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 16.12.2016 23:15

З ініціативи GoGlobal у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Британської Ради в Україні  всім загальноосвітнім навчальним закладам  пропонувалось взяти участь у всеукраїнському проекті “Тиждень англійської мови ”.

Впродовж 12-го по 18-те грудня  у Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано тиждень англійської мови та зарубіжної літератури.

13 грудня між учнями 5-7 класів вчителем англійської мови Побутою Володимиром Леонідовичем було проведено цікаву пізнавальну гру «Кращий знавець англійської  мови», де свої знання  англійської мови демонстрували дві збірних команди учнів 5-7 класів «Marry Company» та  «The best players».

На завершення Тижня вчитель зарубіжної літератури Лаба Людмила Миколаївна  спільно із Побутою Володимиром Леонідовичем підготували театральну постановку, присвячену пам’яті видатного поета та драматурга Сполученого Королівства Великобританії Вільяма Шекспіра.

До глядачів із епохи пізнього середньовіччя звертались Шекспір, двоє закоханих молодих веронців із ворожих родин – Ромео і Джульєтта,  данський принц Гамлет і шанувальники творчості, які читали сонети англійською мовою. Юні актори прекрасно впорались із ролями. Приваблювали увагу глядача декорації, що так майстерно відтворили епоху Відродження.

Щиро дякуємо Лабі Людмилі Миколаївні, Побуті Володимиру Леонідовичу та усім юним акторам, які організували для глядачів чудовий захід.