"Нумо хлопці" — змагання до Дня збройних сил України

6 грудня у Сатанівській ЗОШ I - III ступенів відбулися спортивні  змагання "Нумо, хлопці!", які були проведені  з нагоди Дня збройних сил України. Учасниками були учні 11 класу, та шкільна спортивна збірна. Суддями змагань були директор школи - Іжицький Володимир Тадеушович та вчитель історії та права – Польна Алла Йосипівна.

Змагання розпочала команда 11 класу. Учасники пройшли урочистим маршем з піснею, до них приєдналась шкільна збірна. Гра складалася з декількох етапів військового напрямку, спортивних естафет. Між цими естафетами проводились: конкурс капітанів, підняття штанги, парне віджимання, художні номери від команд. Вболівальники весело аплодували та відстоювали свої команди піснями та танцями.

За результатами всіх етапів змагань перемогу в здобула команда 11 класу.