Нумо хлопці 2017

8 грудня у спортзалі Сатанівської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів відбулися змагання "Нумо хлопці", котрі були проведені з нагоди Дня збройних сил України. У змаганнях приймали участь 3 команди.

1 - команда 9 класу - "ОПРИКИ"

2 - команда 10 класу - "ОТАМАНИ"

3 - команда 11 класу - "КОЗАКИ"

Отож, змагання налічувало 17 різноманітних естафет та конкурсів, за якими поважне журі оцінювало найкращу команду на звання "Нумо хлопці 2017". У складі журі були: директор Кам'янського НВК - Цюра Олександр Борисович та директор Сатанівської ЗОШ - Іжицький Володимир Тадеушович. Команди повинні були представити себе, та свою стройову. Традиційним підсумком конкурсу стало перетягування каната. З трьох команд сильнішими виявились команди 9 та 10 класів, але все таки перемогу здобув 10 клас - "ОТАМАНИ".

За підсумками змагань перше місце зайняв 10 клас - "ОТАМАНИ", друге місце - 9 клас - "ОПРИКИ" і третє місце 11 клас - "КОЗАКИ".

Автор: Вадим Столярик