День вчителя

Дата: 29.09.2017 22:48
Кількість переглядів: 1940

29 вересня до Сатанівського міського будинку культури приїхали працівники освіти зі всієї об’єднаної територіальної громади, адже цього дня їх вітали з професійним святом – Днем вчителя.

Зі словами вітання та вдячності до освітян звернувся селищний голова Собков Альберт Іванович. Кращих вчителів громади було нагороджено грамотами Сатанівської селищної ради. Крім того, грамотами Сатанівської селищної ради було нагороджено і кращих працівників дошкільних навчальних закладів, котрі відзначали своє професійне свято 24 вересня.

Та основні поздоровлення лунали зі сцени від учнів. Молодші та старші класи своїми віршами та піснями висловлювали подяку для тих, хто довгі роки щоденно працює над тим, щоб відпустити у доросле життя освідчених, мудрих та порядних людей — для своїх вчителів.