«НАС ГУРТУЄ ШЕВЧЕНКОВА ПІСНЯ І СЛОВО ПРОРОЧЕ»

Дата: 09.03.2017 22:30

Під такою назвою в Клинівському будинку культури пройшло свято, приурочене 203 й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. У театралізованому дійстві взяли участь учні 1-11 класів, працівники культури, вчителі, батьки.

Учні початкових класів під музичний супровід розпочинали  читання віршів славного поета. Потім і  старші школярі підхопили естафету.       Серед учасників  хотілось би відзначити  Козака Владислава , учня 7 класу, Галюк Анастасію, ученицю 11 класу, Москалюк Анастасію ,ученицю  9 класу, Мальську Надію, Фандиру Богдана та Наліжитого Юрія, учнів 3 класу, Одукалець Альону, ученицю 8 класу.

Під час заходу глядачі  мали змогу ознайомитись з картинами великого митця,  що були представлені у підготовленому слайд – шоу, також до їх уваги була  міні-постановка з життя поета. На завершення свята всі учасники разом із

Дякуємо всім, хто взяв участь у  святі. Адже  ми – українці,  маємо гордість з того, що саме наша земля дала світові генія -Т.Г. Шевченка, а спадщина його – нетлінна.