Сатанівська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область Городоцький район

Голос школи - 2017

16 лютого у актовому залі Сатанівської ЗОШ пройшов перший конкурс молодих талантів "Голос школи-2017". Серед великої кількості талановитих учасників потрібно було вибрати найталановитіших і саме цим займалось поважне журі у складі:

 

Вчителя початкових класів та образотворчого мистецтва — Бурячок В.А.,

Директора Сатанівської дитячої музичної школи - Кравчука Ф.М.,

Фахівця із соціальної роботи Сатанівської селищної ради – Степаненкової Ю.М.

За умовами конкурсу сімнадцять учасників у першому етапі проходили випробування, а у другому етапі було визначено чотирьох півфіналістів, по два представника від середньої та старшої школи. Ними стали: Тика Владислав та Наглій Ліза — середня школа, Аня Муляр та Оля Турчанович — старша школа. За голосуванням журі Наглій Ліза отримала перше місце від середньої школи, а Аня Муляр — від старшої. Другі місця отримали: Тика Владислав — середня школа, Турчанович Оля — старша школа. Проте, корективи внесло голусування глядачів і фінальний результат виглядає так:

Старша школа: перше місце — Муляр Аня, друге місце — Турчанович Оля.

Середня школа: перше місце — Тика Владислав, друге місце — Наглій Ліза.

Вітаємо з перемогою і званням «Голос школи – 2017» Муляр Аню та Тику Владислава, а іншим учасникам бажаємо не зупинятися у творчому розвитку і розвивати свій талант — буде ще багато нагод, щоб проявити себе.« повернутися до списку новин