Золотий ювілей

2 грудня свій ювілейний день народження святкує  шанована всіма людина, відданий своїй справі колишній вчитель, директор  Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, сьогодні-працівник Сатанівської селищної ради Білоус Сергій Анатолійович.

Доля  Сергія Анатолійовича мережана нитками любові до учнів, мудрості й справедливості у ставленні до своїх колег, друзів та знайомих.

«Талановитий, розумний, толерантний, життєрадісний, вимогливий і, водночас, людяний», - так описують свого вчителя колишні учні та колеги.

Дорогий ювіляре!  Уся Клинівська освітянська родина, колишні учні, знайомі та друзі щиро й сердечно, з побажаннями міцного здоров'я, життєдайної енергії вітають Вас з ювілейним днем народження!

Нехай жага до життя, гострота розуму і політ думки супроводжують Вас ще не одне десятиліття. Вдячні учні пам’ятають Вашу науку і житейські поради, а  колегам так не вистачає Вашого гумору і дотепного слова.

Здоров’я Вам міцного на многії літа, родинного тепла і затишку! Бажаємо зберігати творчий ритм, отримувати задоволення від життя. Хай доля й надалі буде щедрою й прихильною до Вас!

Шановний Сергію Анатолійовичу!!!

У спеку, дощ чи хуртовину

Ви поспішали в Клинове.

До школи, у якій щоднини

Розповідали щось нове.

До школи, у якій промчала

Частинка Вашого життя.

Де дітям щиро віддавали

Щонайтепліші почуття.

Спасибі Вам за мудрість, ласку,

Й дозвольте щиро привітати.

Хай принесе Вам справжню казку

Ця трепетна й поважна дата.

Ви завжди класні, чесні й добродушні,

Ви – книга мудрості, добра й порад,

Вами засіяне росте й цвіте у учнях,

А учні Ваші – світлий, пишний сад.

Здорові будьте - це найголовніше!

Хай Мати Божа Вас охороняє.

Прийміть від нас вітання найтепліші,

Хай Вам в усьому Бог допомагає.

Друзі-клинівчани