Оспівана у віршах Небесна Сотня

20 лютого 2017 року у приміщенні Клинівської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено захід під назвою: «Оспівана у віршах Небесна Сотня». І вчителі, і учні  зібралися , щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю тих, кого було вбито у мирний час ХХІ століття, в пам'ять Небесній сотні – безневинній жертві…

Ведучі закликали  наслідувати тих, хто своїм життям і здоров'ям стоїть на обороні незалежності рідного  народу,  передавати синам і дочкам спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. «Їм, тим що загинули на Майдані, з першого дня і по сьогоднішній день пишуть прозові і віршовані твори, аби не забути нічого, ні краплинки пережитого, і ми сьогодні будемо читати саме вірші і очевидців , і поетів, і наших клинівських юних творців слова».

Учні читали вірші, а учениця 8 класу Одукалець Альона продекламувала свої власні твори. Вони насичені далеко не дитячим переживанням і болем за невинно убієнними. Діти передали один одному із рук в руки вогонь пам'яті і в скорботі схилили голови під час хвилини мовчання.

Ведучі побажали мати силу волі, силу патріотичного духу, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. А для того треба шанувати батьків своїх, любити землю рідну, яка дає нам життя.