Поважний ювілей

2 грудня свій поважний ювілей, 90-річчя з Дня народження, святкувала шляхетна людина, вчитель з великої літери, та для багатьох поколінь клинівчан — вірний наставник, Надія Андріївна Кузьмова.

З славним ювілеєм її прийшли привітати представники Сатанівської ОТГ, Клинівської ЗОШ, колишні колеги та учні Надії Андріївни, та учасники художньої самодіяльності Клинівського СБК.

Зайшовши до хати, ми побачили такі ж ясні, добрі очі, почули мудрі слова, увагу до кожного, хто завітав. Ніби все так, як було… Тільки трохи більше сивини…

Запам'яталася всім Надія Андріївна своєю вдачею, врівноваженістю, впевненістю у собі і у своїх діях, охайністю, наполегливістю, мудрістю, витонченістю, лірикою душі і  навіть артистизмом. Всі ці якості  сповнювали  натхненням учнів і навіть сприяли вибору професії.

Такою вона є і сьогодні.

«Надіє Андріївно! Ми, Ваші учні, низько вклоняємось  Вам і дякуємо за Ваші поради і науку, дякуємо  Богу, що Ви причетні  до наших життєвих шляхів.

Любов наших сердець ми посилаємо тепер Вам. Хай вона Вас гріє і додає енергії і сили»