Сатанівська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область Городоцький район

Незабутня поїздка

21 грудня усі бажаючі учні Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Старицького, де відбулась прем’єра вистави "Фараони".

Весь зал  був повністю заповнений глядачами. Пролунав перший дзвінок, потім другий, третій. Світло поступово загасло, затихли  розмови, повільно розсунулась  завіса,  в душі наросло якесь тривожно-радісне очікування. Коли на сцені з’явились артисти, здавалось, що крім того, що відбувається на театральних підмостках, не існує вже нічого. Разом з персонажами ми сміялись і переживали, сумували та раділи. Завдяки бездоганній акторській грі вистава пройшла  на одному дусі. Атмосфера в театрі була надзвичайна. І учні, і вчителі на деякий період часу  відволіклись від буденних проблем, відчули красу та гармонію життя.

Після вистави всі відвідали ковзанку "Льодовиковий період".

Час, проведений на льодовому майданчику, промайнув дуже швидко і непомітно. Діти добре відпочили, порозважалися на льоду, отримали багато позитивних та незабутніх вражень.  Після цікавої фотосесії біля головної ялинки Хмельницького трохи втомлені, але задоволені враженнями та емоціями цього дня усі щасливо повернулись  додому.« повернутися до списку новин