«Хто зверху»

22 лютого у актовому залі Клинівської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено розважально-пізнавальне шоу «Хто зверху». Змагались між собою  команда хлопців і команда дівчат, щоб довести один одному хто ж все-таки сильніший. Ведучі Владислав Козак та Альона Одукалець у гумористичній формі запросили на сцену учасників і в жартівливій, невимушеній обстановці провели вісім цікавих і пізнавальних конкурсів.

Результати конкурсу обчислювало поважне журі у складі Владислава Пруса та Оксани Повх, які досить врівноважено та грамотно підійшли до своїх обов’язків  і справедливо, виважено  оцінювали кожне завдання.

У більшій половині змагань першість впевнено вели хлопці, та перемогу здобули дівчата, використавши майже завжди вірну жіночу логіку і хитрість.

Організатори  заходу -  працівники Будинку культури, президент та міністр культури учнівського самоврядування «Шкільна республіка» доклали  максимум зусиль, щоб захід приніс глядачам якомога більше задоволення, доповнення знань загального розвитку і просто гарного настрою.