Громадські панахиди в Сатанівській ОТГ

З нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, на території Сатанівської об'єднаної територіальної громади відбулися громадські панахиди. Незважаючи на холодну погоду односельчани прийшли до пам'ятників та обелісків, щоб згадати всіх загиблих у кровопролитній боротьбі із нацистськими загарбниками, віддати шану тим, хто не зброєю, але іншими способами допомагав наблизити Велику Перемогу, солдатським вдовам. Окрім того молилися і за Україну і тих, хто через сім десятиліть після перемоги над одним ворогом, зараз знову мусить боронити свій народ від іншого — ворога, з яким наші діди пліч-о-пліч йшли на логово нацизму, ворога, котрого ми ще не так давно вважали братом...

смт Сатанів

с. Кам'янка