Конкурс колядок у Сатанівській ЗОШ

Українська зима багата на традиційні свята Господні. Одне з них — це свято Хрещення Господнього.

Хрещення Господнє — хрещення Іваном Хрестителем Ісуса Христа на річці Йордані на старовинній паломницькій переправі «Віфавара», а також велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке християни східного обряду відзначають 18-19 січня щороку. 19 січня, з цієї нагоди у ЗОШ I-III ступенів смт Сатанів відбувся конкурс колядок та щедрівок.

У конкурсі приймали участь учні молодшої школи (1-4класи) та учні старшої школи (5-7класи). Ведучими свята стали учасники МІГу "Юні організатори" на чолі з Дюкіною Раїсою Володимирівною.

За виступами пильно слідкувало поважне журі.

Отож, за підсумком конкурсу було важко визначити переможених, тому журі прийняло рішення, що усі достойні перемоги, і нагородили усі класи у певних категоріях.

Автор: Вадим Столярик