День Соборності України

20 січня у актовому залі Сатанівської ЗОШ відбувся пам'ятний захід з нагоди Дня Соборності України. Згадувались події 1918 - 1919 років, коли дві українські республіки об'єднались в одну. Але від 2014 року це свято перестало бути радісним для України — 22 січня 2014 року назвали кривавим Днем Соборності, бо саме тоді на вулиці Грушевського у Києві постріл снайпера відкрив лік загиблих протестувальників, Небесна Сотня отримала свого першого героя. Саме на цій події акцентувалась увага глядачів: с уст дітей лунали патріотичні пісні, згадувались ті криваві події, а загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

Основою програми були вірші нашої землячки Чеховської Тетяни Іванівни, яка особисто була присутня у глядацькому залі.

Крім цього заходу, у школі відбувся ще один — з учнями 1-А класу зустрічався учасник АТО Слободян В. В.

Віталій Віталійович розповів дітям  про життя наших бійців у зоні АТО, а в знак подяки від учнів він отримав малюнки, які пообіцяв передати на передову своїм побратимам. Також для нашого земляка заспівали пісню про Батьківщину і побажали благополучного повернення додому.