Сатанівська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область Городоцький район

Тематична зустріч для депутатів та працівників органів місцевого самоврядування громади

25 листопада 2016 року у приміщенні Сатанівської селищної ради пройшла тематична зустріч для депутатського складу та працівників органів місцевого самоврядування громади. Для депутатського корпусу виступив директор Хмельницького  Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій Баюк Микола Іванович. У своєму виступі він розповів про особливості діяльності депутатів місцевих рад після створення об’єднаних територіальних громад.

Книга "Депутату місцевої ради: практичні поради щодо організації діяльності"


 

Також йшлося про електронне декларування майна посадовими особами та депутатами. На запитання присутніх відповіла спеціаліст сектору запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Жураківська Юлія Анатоліївна.


Спільними зусиллями Сатанівської селищної ради і спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) у 2009 році вже був реалізований проект з водопостачання вулиць Б. Хмельницького та Комарова у смт Сатанів. Тепер же «МРГ» входить у четверту фазу і продовження співпраці між ним і громадою дасть можливість реалізації корисних проектів не тільки для Сатанівської громади, а й для області в цілому. Про це розповідав представник Хмельницького обласного підрозділу «МРГ» В’ячеслав Третяк.« повернутися до списку новин