«Всі на святування до бобра на велосипеді!»

Дата: 22.09.2018 20:15

Сьогодні, 22 вересня 2018 року, в Сатанівській громаді в рамках проекту «Веломандри по Сатанівській громаді», відбулося урочисте завершення Європейського тижня мобільності – 2018. Урочиста частина відбулася в парку смт Сатанів, де відбулося оголошення та нагородження переможців конкурсів фотографій «Фоторепортаж – я за сталі види транспорту» та малюнків ««Зелений» транспорт очима дітей»; проводилися різноманітні конкурси та вікторини присвячені сталим видам транспорту. Але найзахоплюючим стала зустріч із бобром, який завітав на свято для вручення грамот та подарунків.

Впродовж проведення святкового заходу діти мали змогу пострибати на батуті, поласувати смачною солодкою ватою та попкорном, а також купити іграшки та кульки.

P.S. Під час святкування жоден бобер не постраждав!)

Захід проведно Сатанівською селищною радою в рамках проекту «Зелене світло для велоруху в громадах» ГО "Асоціація велосипедистів Києва". Проект виконується Асоціацією велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Автор: Дахновець А. В.